З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Напередодні святкування 30-ї річниці Збройних Сил України, з метою патріотичного виховання студентів, вихователями гуртожитків КІПТу Казимірчук Н.В. та Назимко Н.С. було організовано та проведено вечір-зустріч з начальником групи цивільно-військового співробітнецтва 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського Пасічнюком Дмитром Трохимовичем. На вечір-зустріч завітали представники гуртка "Творчий простір" Натела Чумак ( керівник гуртка) та Аліна Коновал ( студентка 821 групи), які передали Пасічнюку Д.Т. для воїнів бригади подарунки до свята. Студенти з великим задоволенням спілкувалися з Дмитром Трохимовичем і зрозуміли, що є дуже почесна професія на землі - захищати Батьківщину.