ЗУСТРІЧ ІЗ БАТЬКАМИ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ

31 серпня 2021 р. в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ (КІПТі) відбулась організаційна зустріч із батьками студентів нового набору. Більш ніж половина батьків відвідали цей захід, щоб ще раз переконатись, що обрали для своїх дітей найперспективнішу спеціальність і найгарніший навчальний заклад. Як директор коледжу виступив перед батьками із вітальним словом, та подякував їм за те, що вони довірили нам найдорожче, що в них є - навчання та виховання своїх дітей.
У ході зустрічі заступник директора з навчальної роботи Ольга Кравченко ознайомила батьків з графіком навчального процесу, перспективним планом роботи коледжу.
Про основні моменти виховного процесу розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи - Ольг9а Мельник.
У ході зустрічі перед батьками виступали завідувачка відділення - Тетяна Василець, соціальний педагог - Олена Лобурцова, практичний психолог - Світлана Калинкіна.
Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.