«СТУДЕНТ РОКУ - 2016»

Напередодні Дня студента 16 листопада  в актовій залі Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ відбувся щорічний конкурс розуму, таланту і краси «Студент Року – 2016».

З вітальним словом до студентів звернулася директор технікуму Наталія Миколаївна Майстренко, яка побажала насолоди від конкурсу і тільки радісних емоцій, адже тут переможці є, а переможених – немає.

У рамках конкурсу «Студент Року – 2016» визначалися переможці у різних номінаціях.

У номінації «Відмінник навчання» перемогу здобув Лобін Євгеній, студент 741 групи (спеціальність «Розробка програмного забезпечення»).

Звання «Громадський діяч» присвоєно Кейдун Валерії, студентці 631 групи (спеціальність «Фінанси та кредит»), голові студентського парламенту технікуму.

У номінації «Спортсмен року»  у запеклій боротьбі переміг Сушко Юрій, студент 331 групи (спеціальність «Професійна освіта. Транспорт»)

Почесне звання «Творча особистість» присвоєно Бакуліній Дар`ї, студентці 621 групи (спеціальність «Фінанси та кредит»).

Цього року, за ініціативи Профкому технікуму, було додано ще одну номінацію – «Відкриття року», в якій переміг студент першого курсу Богомолов Віталій.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів, перемог та визнань!

Виховний відділ технікуму