ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ - 2016

Перший тиждень жовтня дарує нам радісне свято – День працівників освіти! З цієї нагоди 29 вересня  2016 року в Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету відбулося свято «Ти учитель, ти – сіяч недремний і невтомний, мудрий садівник».

Це свято викладачів, вихователів, лаборантів , майстрів виробничого навчання, які допомагають студентам закріпити теоретичні знання на практиці, технічного персоналу, які роблять храм науки чистими і світлими.

Цей день є святом для працівників бібліотеки, адже слова книга й освіта тотожні, і саме бібліотекарі, ці берегині людської мудрості, дарують зерна знань всім, хто їх потребує.

З вітальним словом до працівників Індустріально-педагогічного технікуму  та гостей свята, звернулася директор технікуму Н.М.Майстренко.

Викладачі та працівники КІПТу за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до своїх обов‘язків та з нагоди професійного  свята  Дня працівників освіти були нагороджені грамотами.

Приємний настрій та дружну атмосферу створювали талановиті студенти технікуму.

Осіння пора обдаровує нас своїм багатством, так і освітяни обдаровують студентів своїми знаннями. Кожного дня до них поспішають діти зі своїми болями та радощами, черпають силу із скарбниці його душі для підкорення нових висот.