СВЯТО УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ - 2016

19 травня в Індустріально – педагогічному технікумі КІ СумДУ відбулося свято українських традицій.

Цей день в технікумі почався дуже весело, студенти , викладачі та працівники навчального закладу підтримали традицію та прийшли у вишиванках. Адже споконвіку українські жінки та чоловіки шанували одяг, а особливо вишиту сорочку, бо вірили, що вона захищає людину від усього злого. Вважається, що сорочка, яка прилягає до тіла, є провідником магічної сили, яка є у людині. А водночас – це і оберіг.

Родзинкою свята була «Ярмарка», на якій студенти продемонстрували свої кулінарні навички та свою креативність.

«КІПТовську Ярмарку» не змогли оминути  почесні гості - делегація журналістів із різних куточків України та з Польщі, які саме цього дня  перебували в місті у рамках проекту «Схід та Захід разом – підвищення спроможності українських місцевих видань», який реалізується за підтримки Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії.

Гості були приємно здивовані гостинністю та оригінальністю проведення заходу.Вони мали змогу  стати частиною святкування «Дня вишиванки», скуштувати традиційні українські страви та зробити фото на пам’ять.