СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА 2016

Знервовані студенти за кулісами, зацікавлена публіка у залі – все це про КІПТ.

21 квітня в відбувся традиційний щорічний відкритий фестиваль “Студентська весна-2016”.

Цього року конкурс проходив в стінах Індустріально – педагогічного технікуму КІ СумДУ.

“Студентська весна” - це нові творчі ідеї, безмежне поле креативу та позитивної енергетики. Захід збагачує студентське життя змагальним духом і допомагає розвинути виконавську майстерність будь-якому студенту.

Свято тривало впродовж усього дня у певній почерговості виступів навчальних закладів. Учасники змагались за кращі номери художньої самодіяльності, намагались максимально показати свої таланти та здібності до танців, співів та акторської майстерності. Це, мабуть, один з найголовніших заходів для студентів. Адже тут вони можуть себе показати у всій красі та у повній мірі.

Студенти нашого технікуму показали себе на найвищому рівні, підготовули досить оригіальні номери.. Підготовка до свята була досить клопіткою і тривалою, але це було варто того. Адже виступ наших артистів зачарував не тільки членів журі, а й усіх присутніх в залі. Судді оцінювали виступи за оригінальністю, різножанровістю та якістю виконання.