МИСТЕЦЬКА СКРИНЯ

Як прекрасно, коли людина живе мистецтвом, що дарує силу і натхнення для життя, а ще дозволяє розфарбовувати фарбами сірі будні… Готуючи творчі заходи, ми вже встигли переконатися, що кожна учасниця нашого гуртка має своє хобі, яке допомагає перебувати у гармонії з собою, залишатися спокійними та протистояти стресовим ситуаціям. У дівочому колі ми частенько ділимося одна з одною своїм досвідом, побажаннями, ідеями та поробками з мистецької скрині. Так, нещодавно, студентка нашого навчального закладу Марія Артемчук розповіла нам про своє захоплення миловарінням. І хоча, сировину та підготовку до чарівного та захоплюючого процесу виготовлення мила не можна назвати доступною для широкого кола аудиторії, керівник гуртка Нателла Чумак, за неймовірну працьовитість попри складні умови та реалії сьогодення, жагу до творчості і активну участь студентів у благодійних проєктах, організувала та подарувала дітям на новорічні свята захоплюючий майстер-клас з виготовлення власноруч ароматного та різнобарвного мила. Тож на деякий час, творча оселя перетворилася на фабрику, де наші студентки спробували себе у ролі миловарів та парфумерів, а згодом оформили готові вироби у паперові пакунки для святкової презентації своїх виробів.

Галерея зображень