СВЯТА ПРОДОВЖУЮТЬСЯ!

Свята продовжуються, а отже подарунки ніхто не відміняв. Чергове засідання творчого гуртка було присвячено темі «Виготовлення пакунків для подарунків власноруч». В багатьох країнах до пакування подарунків відносяться дуже уважно і навіть існує ціла традиція якій присвячена ця тема. В ході заняття, яке як завжди складалося з теоретичної та практичної частин, діти дізналися, що майже для всіх моделей пакування використовується щільний різнобарвний картон, зрідка папір, а ще пластикові пляшки, стрічки, клей та різний декор. Тож протягом усього заняття, діти із захопленням створювали пакунки з вже готових шаблонів та моделювали власні, прикрасивши їх власноруч створеним паперфілером з гофрованого паперу.