ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО РОКУ

14 грудня 2022 року учасниці гуртка «Творчий простір» чаклували над створенням святкової атмосфери для родинного кола студентів та працівників Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ. Вже традиційно, зібравшись на дівочих посиденьках у дружній та веселій атмосфері, розглянули ідею виконати зону для новорічних фотографій у синьому кольорі, адже правління Синього Водяного Тигра за східним календарем дійде кінця 22 січня 2023 року, а символом 2023 року стане Чорний Водяний Кролик. Тож зробивши ретельну ревізію у творчих скринях було вирішено, що почесне місце на фотозоні має зайняти саме Кролик – поробка нашої студентки, а нині випускниці Дудяк Ірини. Кролик — знак Води, тому основні його кольори — чорний та темно-синій. Синій колір створює відчуття глибинита таємниці, це колір незалежності та тяги до пригод. До Нового року залишилося зовсім трохи, а це значить, що незважаючи на війну, сумувати не варто - варто готуватися до зустрічі найважливішого свята в році та сподіватись на найскоріше настання миру та злагоди! Запрошуємо всіх бажаючих зробити чудові фотографії, зануритися в атмосферу свята та зарядити себе святковими емоціями!