ЗУСТРІЧ ІЗ ПОЕТЕСОЮ ІРИНОЮ ЛУКАШ

Так довго я летіла до мети,
Я часто падала і часто підіймалась,
Було нелегко себе віднайти,
Та я і на хвилину не спинялась...

До бібліотеки ВСП КІПФК СумДУ в гості завітала конотопська поетеса, сатирик Ірина Лукаш . Пані Ірина є автором книжок "Нерідна", "Під хмарами - на крилах вітряка", "Групіровка Спотикач". Рік тому світ побачила перша збірка авторських поезій "Нерідна". Видання включає поезії різної тематики та однойменну поему "Нерідна". Друга збірка "Під хмарами - на крилах вітряка" з'явилася через чотири місяці після першої. Поринувши у книгу, кожен читач знаходить щось своє, адже авторка піднімає проблеми, які виникають перед нами щодня. У кожній ситуації поетеса знаходить щось комічне і перетворює прикру пригоду у повчальну історію. Герої більшості творів - реальні люди, які кохали, вірили, сподівалися, мріяли та боролися за своє щастя.
Талановита поетеса поділилася зі студентами секретами письменницького ремесла, прочитала свої улюблені байки та повоєнний вірш про рідне місто - "Конотоп". Пані Ірина презентувала для нашої бібліотеки чудову міні-книжечку з автографом та дала дорогоцінну пораду: "Нічого не боятися та впевнено йти до своєї мети".
Студентська спільнота нашого закладу щиро вдячна пані Ірині за зустріч та бажає творчих злетів та мирного неба.