ЦІКАВА ЗУСТРІЧ З УСПІШНОЮ СПОРТСМЕНКОЮ

13 вересня відбулась зустріч студентів КІПТу з Майстром спорту міжнародного класу, учасницею 4 зимових Олімпійських ігор, членом національної команди України з лижних гонок, переможницею Всеукраїнської універсіади студентів Кубків Європи, Мариною Анцибор.
 Марина не вперше є нашою гостею і завжди з великим задоволенням погоджується на спілкування з молоддю.
 Цього разу охоче розповіла слухачам історією свого становлення в спорті.
 Зокрема, поділилася своїми враженнями від підготовки та участі в головних змаганнях для кожного спортсмена – Олімпійських іграх.
 Також гостя розповіла про те, як поєднує постійні тренування з роллю дружини та матері двох синів.
 Неочікувано бесіду перервала повітряна тривога, всі спустились в укриття і вже всією КІПТівською спільнотою продовжили спілкування.
 Чемпіонка багато говорила про те, скільки зусиль потрібно докладати аби досягти успіху.
 Також Марина поділилася своїми планами на майбутнє й побажала молодому студентству завжди собі ставити цілі в житті та маленькими кроками йти до мети.
 А ще закликала всіх займатись спортом, адже активний рух - це здорове життя.
 Разом до перемоги!!!