СЛАВЕТНЕ МІСТО КОНОТОП

В читальній залі бібліотеки Відокремленого структурного підрозділу "Конотопський індустріально - педагогічний фаховий коледж СумДУ" відбулася виховна година присвячена історії нашого славетного міста. Студенти груп 521 Коновал Карина, Вовкула Марія і Герасименко Альона разом із бібліотекарем Биченко Н.М. ознайомили першокурсників з періодами історичного розвитку і зростання нашого міста. Кожна епоха залишила тут свій слід. А на екрані висвітлювався документальний фільм про славну історію Конотопщини, сповнену видатними подіями. Та найяскравіша з них - славетна Конотопська битва, що стала символом національно-визвольної боротьби українського народу за незалежність. Дуже цікаво пройшла краєзнавча вікторина " Чи знаєш ти своє місто?". Якщо ви прагнете більше дізнатися про світ, про рідну неньку Україну, частиною якої є Конотоп, завітайте до бібліотеки нашого коледжу.