ТВОРЧІСТЬ НАШИХ МАЙСТРИНЬ ДЛЯ ЗСУ

Щороку 1 вересня всі учні та студенти відзначають День знань. Нажаль, у цьому році надзвичайно мереживне та ошатне свято проходить у воєнний час і в зовсім іншому форматі. Але впевнена, що всі зраділи лагідному сонечку та привітній погоді,а головне, спокійному ранку в нашому місті. І звичайно, такому тихому і по-своєму святковому дню ми завдячуємо нашим захисникам, тим, хто й досі мужньо та сміливо оберігає наш сон. Тож саме для вас, наші незламні та сильні, хоробрі та витривалі, сьогодні у центрі міста молодь та старше покоління, зовсім маленькі та небайдужі мешканці міста долучилися до майстер-класу із виготовлення окопних свічок. Дівчата з гуртка "Творчий простір" нашого навчального закладу з великим задоволенням та бажанням долучилися до корисної справи та з притаманною їм активністю взялися до роботи. Невтомні красуні-організатори Інна Пащенко та Олена Порохня привітно запрошували , розповідали та демонстрували чарівний процес створення свічок, а патріотичні пісні, які лунали навколо нашого вулика заманювали все більше зацікавлених людей до креативної компанії. Тож висловлюємо щиру вдячність організаторам за веселий настрій,чудову нагоду отримати нові знання та корисний досвід для підростаючого покоління.