ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

21 червня 2022 року в офлайн та онлайн режимі відбулося засідання студентського самоврядування.

Студентське самоврядування є невід'ємною складовою виховної роботи та однією з найважливіших форм залучення студентської молоді до громадської діяльності, розвитку їх індивідуальних здібностей та нахилів.

Під час зустрічі розв’язували важливі питання, а саме:
- позачергові вибори голови студентської ради;
- підбиття підсумків діяльності студентського самоврядування;
- плани на майбутнє.

Діяльність органів студентського самоврядування спрямована на удосконалення навчального процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності.

Незважаючи на карантинні обмеження та воєнний стан, активісти не зупиняли своєї діяльності, шукали цікаві ідеї та нові форми проведення.

Також щомісяця зустрічалися на засіданнях, де планували, звітували, обговорювали різні заходи виховного спрямовання.

Планів багато. Енергія є. Тому все в наших руках. ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!