УЧАСНИКИ МОЛОДІЖНОГО ТРЕНІНГУ

29 квітня представниці студентського парламенту коледжу Єлизавета Яцун (група 821 спеціальності "Соціальна робота") та Тетяна Шадоріна (група 711 спеціальності " Інженерія програмного забезпечення") долучилися до тренінгу #Молодіжний_супчик, що проводила практичний психолог, громадська діячка, волонтерка Дар' я Данілова.

Організаторами онлайн заходу виступило управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

На тренінгу оговорювалися важливі та актуальні питання сьогодення.

Зокрема, говорили про те, як зберегти психологічне здоров'я та залишатися професійно ефективним.

Дар'я наголосила на тому, що всі ми різні і по-різному реагуємо на стрес.

Головне в такий тяжкий період життя перестати себе блокувати а, навпаки, слід намагатися повернутися до буденних справ.

Час спілкування пролетів дуже швидко і непомітно, адже психологиня настільки фахово та змістовно донесла інформацію до слухачів, що навіть питань не виникло.

Слухачі тренінгу відзначили, що після зустрічі ніби по-іншому почали дихати.

Дякуємо Дар'ї за смачний та корисний “супчик”!

У подальшому обов'язково будемо долучатися до подібних заходів!