ІСТОРИЧНИЙ КВЕСТ «ІСТОРІЯ МОГО КІПТУ»

Вже традиційно з нагоди Дня заснування Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сумського державного університету (КІПТу) проводиться історичний квест «Історія мого КІПТу» до якого залучаються студенти-першокурсники. Як і планувалось в зазначений час зібралися учасники квесту. Після коротенького екскурсу по історії коледжу, техніці безпеки поводження біля технічних агрегатів, машин та обладнання, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, організатори квесту побажали командам весело та цікаво пройти всі завдання динамічної гри.
Під час проходження баз квесту молодь дізналася про розміри студентського містечка, познайомилась з розташуванням навчально-виробничих, житлових та допоміжних будівель, гаражів та котельні. А історія КІПТу багата та цікава – її можна було побачити, почути, доторкнутися – що в свою чергу викликало почуття захоплення та подиву що в Конотопі є такий навчальний заклад яким пишаються десятки тисяч випускників КІПТу. (Автор розробки квесту, сценарію, фото: керівник художній коледжу Сергій СОРОКА, організація команд: заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга МЕЛЬНИК; ласощі: адміністрація коледжу та профспілка)