ЕФЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ – УСПІШНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Початок навчального року і нарешті радісний студентський гомін в стінах навчальних корпусів та гуртожитків, а отже, знову прийшла пора до самовдосконалення та визначення нагальних питань для вирішення – на часі питання студентського побуту та організації роботи студентського самоврядування в гуртожитках.

09 вересня 2021 р. у формі відкритого діалогу відбулась зустріч директора коледжу Дмитра Косенка, заступника директора з навчально-виховної роботи Ольги Мельник, завідувача віділення Тетяни Василець та вихователів гуртожитків Ніни Казимірчук, Ніни Назимко зі студентським самоврядуванням гуртожитків.

Говорили про важливі питання, що стосуються проживання в гуртожитках, навчання, реалізація студентських проєктів.

Дмитро Косенко зазначив, що адміністрацією коледжу вітаються та всіляко підтримуються цікаві студентські ініціативи, адже КІПТ завжди відкритий до діалогу та співпраці.

Ставлячи на чільне місце принцип студентоцентризму, адміністрація сприяє формуванню високих запитів студентства як у навчальній, практичній роботі, так і в організації побуту, дозвілля, занять спортом тощо.

Варто зазначити, що зустрічі такого формату у КІПТІ традиційні.