ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИКОМ

28 серпня 2021 року в міському центрі культури та дозвілля «Кінотеатр «Мир»» відбулась презентація книг «Золотий епос Скіфів» та «Спадщина царя Аріанта» авторства Миколи Гладкого, уродженця села Ведмеже на Роменщині, збирача пам’яток Скіфії, історика, науковця. На зустрічі були присутні викладач історії Хоменко Віталій, бібліотекар Місечко Дарина та студенти нашого коледжу.
Микола Гладкий захопив усіх присутніх інтересом до скіфської доби, розповів про історію написання своїх книг. Присутніх вразили ілюстрації археологічних пам’яток скіфських майстрів та можливість самим доторкнутися до справжніх артефактів.
Микола Гладкий люб’язно подарував коледжу примірники своїх видань, що неодмінно стануть окрасою книжкової колекції нашої бібліотеки.