МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТОК ТА ВИЗНАЧНИХ МІСЦЬ

У квітні 2021 р. у календарі подій та свят значаться два свята, які носять історичний характер.
9 квітня 2021 р. суспільство відзначає Міжнародний День антикваріату, а 18 квітня оголошено Міжнародним днем пам’яток та визначних місць. Мета обох цих свят - вкотре акцентувати увагу світу та суспільства на необхідності збереження для майбутніх поколінь культурної спадщини. З минулого ми отримали безцінні пам’ятки історії та культури. У них матеріалізована історія українського народу, його творчість, боротьба за краще майбутнє. Цю спадщину люди зобов’язані берегти, розумно використовувати, примножувати і передавати дітям та онукам. Пропонуємо студентам та працівникам коледжу переглянути свої сімейні альбоми та поділитися світлинами історичних місць, пам’яток історії та культурної спадщини України.
З плином часу у кожного з нас зберігаються речі, які вже давно вийшли з ужитку та стали своєрідним раритетом, предметом, про який кожній сім’ї є про що розповісти, згадати його історію, пишатися та передати наступним поколінням. Стара праска або бабусин рушник із старовинним орнаментом, настінні годинники або пилосос «Ракета» - ці «музейні експонати» вже давно стали історичними і можуть з гордістю носити назву «антикваріат». Такі речі не бачило молоде покоління і вони вже давно увійшли в історію…
Чумак Н.Ю., Місечко Д.А.