УСПІХ КІПТУ — ЦЕ ЛЮДИ, ЯКІ В НЬОМУ   ПРАЦЮЮТЬ!

УСПІХ КІПТУ — ЦЕ ЛЮДИ, ЯКІ В НЬОМУ   ПРАЦЮЮТЬ! 26 вересня 2020 року Конотопський Індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ  святкує свій день народження, 75 років. Історію навчального закладу роблять люди, які в ньому працюють. Я розповів вам про викладача, який працював у навчальному закладі 50 років.  Коплик Володимир Васильович народився 17 січня 1939 року в селі В’язове Конотопського району Сумської області в сім’ї робітника. Навчався в школі гарно, любив точні науки і знав, ким буде, яку професію обере. У 1956 році Володимир Васильович вступив до Полтавського державного педагогічного інституту і закінчив його в 1961 році за спеціальністю «Фізика. Основи виробництва». Починав свою педагогічну діяльність викладачем фізики в Кримській області. Були роки в збройних силах з грудня 1961 по грудень 1963 року. З 1964 року по 1967 рік Володимир Васильович викладає фізику в Конотопській школі молоді. А з 1967 викладає в ЗОШ №4 міста Конотопа. Все своє життя Володимир Васильович мріяв працювати з молоддю і 25 червня 1968 року, Володимир Васильовича прийняли на роботу викладачем фізики в Індустріально-педагогічний технікум. У листопаді 1979 року призначили зав. відділенням, а в березні 1990 Володимира Васильовича призначають заступником директора технікуму. На цей період Володимир Васильович працює в освіті майже 30 років. Багато уваги приділяє організації навчальної та методичної роботи, формує творчий колектив, який працює на підготовку майстрів виробничого навчання для професійно-технічної освіти. В цей період в технікумі навчаються студенти з 16 регіонів України і чисельність студентів близько 600. У 1999 році Володимир Васильович працював зав. відділенням, як спеціаліст мав великий досвід роботи зі студентською молоддю, користується повагою у випускників та педагогічних працівників. Дуже багато часу приділяє часу для складання розкладу та контролю за виконанням навчального процесу. З листопада 2000 року Володимир Васильович починає свою діяльність на посаді диспетчера технікуму, постійно надає допомогу студентам по оволодінню дисципліною, реалізує принцип науковості та доступності в процесі навчання. Володимир Васильович етично по доброму ставився до викладачів та студентів. Його великий педагогічний досвід корисний кожному, хто працює в освіті, він допомагав і підтримував викладачів, знав їхні проблеми. 31.07.2018 року диспетчер Коплик Володимир Васильович звільнився з займаної посади. Наш любий Володимир Васильович пропрацював 50 років у технікумі. Ми, викладачі технікуму, хочемо сказати слова вдячності професіоналу, гарній людині, патріоту Індустріально-педагогічному технікуму привітати всіх освітян зі святом .                                                                                Учителю наш! На життєвій дорозі                                 Хай щастя завжди супроводжує Вас,                                 Хай радість чекає уже на порозі,                                 Хай всі починання у добрий лиш час.                                 І щире спасибі ми кажемо вам,                                Душею ви з нами, ви поряд, ви близько,                                Знання ви і серце даруєте нам!

Практичний психолог КІПФК Сум ДУКалинкіна С.І.