СТУДЕНТАМ КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ ВРУЧИЛИ СЕРТИФІКАТИ

Шістнадцять студентів-першокурсників (711/611 групи) Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ успішно опанували під час карантину курс «Introduction to Cybersecurity». П’ять із них: Калантай А., Гавриленкто Я., Єрмоленко О., Пушенко А., Фесюн Є. — отримали найвищі результати. Здобувачі освіти самостійно опановували новий матеріал, виконували завдання та складали випускний іспит.
11 червня 2020 року відбулась урочиста церемонія вручення сертифікатів, документів, які слугуватимуть офіційним підтвердженням для майбутніх роботодавців.
Передусім, привітала своїх вихованців викладач інформатики КІПФК СумДУ Ірина Дубовик: «Networking Academy CISCO – це шлях у майбутнє. Перший крок до становлення сучасного конкурентоспроможного фахівця. Крок, із яким ви впоралися. Власне цей курс є більш практичним, аніж теоретичним. Я впевнена, що навички і вміння, які ви отримали , допоможуть не тільки в навчанні, а й у повсякденному житті».
Зі свого боку привітав студентів директор Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ Дмитро Косенко, який вручив сертифікати майбутнім програмістам та фінансистам і побажав їм подальших успіхів.
«Приємна місія мені дісталася. Дійсно пишаємося своїми студентами. Не так давно ми відкрили сучасний сучасний навчальний ІТ-центр, і вже сьогодні маємо перші результати» ,— наголосив керівник навчального закладу.

103977464 721462565282217 2499992964757881939 o