ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ

4 березня в Індустріально-педагогічному технікумі КІ СумДУ було проведено соціально-літературний флешмоб "Палахкотить, як свічка ,праведна душа Кобзаря", присвячений до дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Захід підготували: практичний психолог, викладач соціальної роботи Калинкіна С.І. та студенти спеціальності "Соціальна робота" 821 групи. В рамках заходу було проведено конкурс серед студентів на краще декламування віршів Тараса Шевченка. Взяли участь: Жила Катерина ("Лілея"), Поволоцький Микола ("Іван Підкова"), Кондратенко Руслана ("Дівичії ночі"). За голосуванням студентів, які були запрошені на захід, переможцем було обрано Кондратенко Руслану, яка отримала квиток на концерт гурту "Антитіла", який відбудеться 8 березня, завдяки сприяння громадської організації "ЛюСКоН".

"Все йде, все минає... Та залишається пам'ять, добра слава про людей, що мандрують у світі у пошуках істини та правди. Минуло багато років від дня народження Шевченка - славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами. Кожне слово Кобзаря ніби із сьогоднішнього дня. Читайте його твори. Вони допоможуть осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості."

KALINKINA min

KALINKINA2 min