СТУДЕНТ РОКУ - 2019

14 листопада 2019 року з нагоди Міжнародного дня студентів в Індустріально-педагогічному технікумі КІ СумДУ (КІПТІ)відбулася церемонія нагородження "Студент року - 2019", проведення якого вже стало доброю традицією в технікумі.
Цього року у п'яти номінаціях конкурсу «Студент року – 2019» загалом взяли участь 15 студентів.
У рамках конкурсу «Студент року – 2019» визначалися переможці у різних номінаціях:

У номінації «Відмінник навчання» перемогу здобув Денис Дуброва, студент 741 групи спеціальності "Інженерія програмного забезпечення";

Почесне звання «Творча особистість» присвоєно Тетяні Єпішко, студентці 703 групи спеціальності "Професійна освіта. Комп'ютерні технології";

Звання «Громадський діяч» присвоєно Вікторії Патай, студентці 531 групи спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність";

У номінації «Спортсмен року» у запеклій боротьбі перемогла Єлизавета Василець, студентка 631 групи спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування";

У номінації – «Відкриття року» перемогу отримала Оксана Чмига, студентка 702 групи спеціальності "Професійна освіта. Комп'ютерні технології".

Всі переможці отримали дипломи, статуетки та шалені оплески.
Не оминули увагою і студентів переможців міського конкурсу "Кращий студент року Конотопа", так флешки отримали Вікторія Іванюк "Громадський діяч року", Марина Піюк "Волонтер року", Ілля Чернишов "Науковець року".

Нам дуже приємно, що наших студентів відзначають на різних рівнях.
До привітань студентів - кіптян приєднався і народний депутат України Ігор Молоток, так його помічник Ольга Поліщук привітала студентів зі святом, побажала творчих успіхів, натхнення та передала сертифікат на придбання футбольної форми для команди технікуму, яка в цьому році посіла перше місце у змаганнях з міні-футболу серед команд учнів ДПТНЗ та студентів ВНЗ міста.
PS. Всього під час заходу було роздано більше 90-та грамот.

Колектив технікуму вітає всіх студентів-Кіптян! Бажаємо вам подальших успіхів, наполегливості у досягненні поставлених цілей, творчого запалу, ініціативності! Технікум Вами пишається!