ДЕНЬ ПІХОТИ - 2019 р.

6 травня 2019 року в Україні вперше відзначають День піхоти. Свято встановлено указом Президента України від 19 квітня 2019 року з метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій.

З цієї нагоди студенти Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) в понеділок 6 травня мали можливість переглянути виставку зброї, яка розташована на І поверсі МЦКіД «Кінотеатр «Мир», та була продемонстрована бійцями 58-ї ОМПБр.
     Після ознайомлення із зброєю студенти у приміщенні кінотеатру переглянули фільм «Кіборги».