ЗУСТРІЧ ІЗ НАЧАЛЬНИКОМ ВІДДІЛЕННЯ КОМПЛЕКТУВАННЯ КОНОТОПСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ МІСЬКОГО ВІЙСЬКОГО КОМІСАРІАТУ

26 березня 2019р. в Індустріально-педагогічного педагогічному технікумі КІ СумДУ (КІПТі) пройшла зустріч студентів випускних груп професійної освіти із заступником військового комісара, начальником відділення комплектування Конотопського об’єднаного міського військового комісаріату Сагайдачним Борисом Володимировичем.
     Захід відбувся у рамкам заходів із військово-патріотичного виховання. Борис Володимирович повідомив нашим студентам, як саме стати військовим, та відверто розповів про переваги й недоліки військової кар’єри порівняно з цивільною. Зокрема, студенти дізналися про вимоги вступу на службу за контрактом та можливості отримання військової спеціальності.
     Впевнені, що на цій зустрічі студенти КІПТу дізналися чимало нової та корисної для себе інформації. Маємо надію, що дехто з них у майбутньому обере службу в Збройних Силах України.