СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ - 2017

В Індустріально-педагогічному технікумі КІ СумДУ  відбулася одна з перших подій у житті кожного студента – урочиста посвята .

Цього року нашу дружню Кіптівську родину поповнило понад 200 першокурсників, гідних продовжувачів кращих традиції технікуму.З цієї дати для кожного з них починається відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим фахівцем, досягти успіху на професійній ниві і, звичайно, стати людиною з великої літери.

Із вітальним словом до вступників - 2017 звернулась заступник директора з навчальної роботи Ольга Олександрівна Кравченко, яка привітала студентів з Посвятою, побажала миру в країні й в кожній родині.

На цьому свято не завершилося, оскільки Конотопщина – це край козацької слави, тож всі вступники скуштували справжнього козацького куліша.

Щиро бажаємо всім студентам нового набору активної участі в житті та розвитку технікуму. Нехай здобуті знання стануть щасливим квитком до здійснення всіх ваших мрій.