ПОДАРУНКИ НА ЧЕСТЬ ПОСВЯТИ У СТУДЕНТИ

Метою будь-якого творчого гуртка є навчання кожного вихованця бачити красу, яка нас оточує і сприяти її збереженню; навчити роботі у різних техніках та розвинути індивідуальні творчі здібності особистості; сприяти розвитку художнього мислення, естетичного смаку, уяви.

Але попри основну мету, обмін досвідом та майстер-класи, творчі рученята наших невтомних бджілок вже давно звикли до виготовлення подарунків у великій кількості. Але цього разу робочі місця дівчат нагадували цех по виробництву термінового замовлення.

Для наших нових друзів, для тих, хто обрав КІПТ своєю дорогою у майбутнє , творчі майстрині власноруч виробили понад 100 пам'ятних стрічок на згадку про посвяту у студенти.

Від усієї душі, дорогі першокурсники, бажаємо вам незабутніх , безтурботних та мирних студентських днів! Нехай підкорення нових вершин знань буде легким та цікавим, а ваші здібності і наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті!