ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПІДРОЗДІЛУ ЩОДО СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ СТУДЕНТІВ ТА ВИПУСКНИКІВ КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ)

Для кожного випускника одним із найважливіших кроків на шляху до власної реалізації є отримання гідної роботи.

Успіх у пошуку роботи залежить від таких важливих складових частин, віра в себе + професіоналізм + володіння технікою пошуку роботи + ефективні навички спілкування з роботодавцем.

З метою правильної організації пошуку роботи, кар’єрного зростання 9 червня 2022 р. відбулося чергове засідання підрозділу щодо сприяння працевлаштування студентів і випускників коледжу.

Завідувач відділення "Професійна освіта" Надія Жмуд донесла інформацію про вакансії майстрів виробничого навчання, зачитавши листи з проханням направити випускників коледжу на роботу в професійно-технічні навчальні заклади.

Класні керівники випускних груп проінформували щодо подальшого працевлаштування та навчання студентів груп.

Практичний психолог коледжу Світлана Калинкіна ознайомила з основними джерелами пошуку роботи, та вимогами при написанні резюме, при цьому запропонувала зорієнтувати студентів випускних груп на проходження квесту із безпечного працевлаштування.
287242933 1198465607581908 6571383389003534875 n