МАЙСТЕР-КЛАС "ПРАВИЛА САМОЗАХИСТУ ТА КЛАСИКА ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ"

Розширення обізнаності у специфіці сучасних єдиноборств та оволодінні навичками самозахисту є необхідним в умовах стрімкого розвитку молодого покоління, великих амбіцій та його прагнення до самостійності і свободи.
4 листопада тренер СК "ВІТЯЗЬ" Дмитрий Собченко для студентів Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сум ДУ провів майстер-клас на тему: "Правила самозахисту та класика змішаних єдиноборств".
Під час заходу студентська молодь змогла наочно переглянути основні прийоми, що допоможуть себе захистити та плідно попрацювати з тренером і оволодіти основними знаннями і навичками у змішаних єдиноборствах.
Щиро дякуємо СК"ВІТЯЗЬ" за співпрацю та цікавий майстер клас.
Захід відбувся за підтримки Центрів неформальної освіти та ГО "Простір рівних можливостей".