СПОРТИВНИЙ СЕЗОН ВІДКРИТО!

Напередодні Дня фізичної культури і спорту України у Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі Сум ДУ відбулася дружня зустріч з футболу серед навчальних груп спеціальностей "Автомобільний транспорт" та "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка". З великим задоволенням та спортивним азартом змагались юнаки на спортивному майданчику, адже дуже засумували за ритмом звичайного повсякденного життя.
З привітальним словом звернувся директор коледжу Дмитро КОСЕНКО, акцентувавши увагу на тому, що у складний час повномасштабної війни наші Захисники боронять Незалежність України задля мирного майбутнього нашої Батьківщини, щоб молодь зростали у вільній Суверенній Державі. Розповів про традиції та спортивну славу навчального закладу. Побажав студентській молоді бути активними, спортивними, цілеспрямованими та впевнено крокувати до поставленої мети! Профспілка коледжу пригостила учасників солодощами.

Разом до ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!