СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ "ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ "ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА"

16 червня 2022р. відбувся Всеукраїнський семінар-практикум "Освітня галузь"Фізична культура": змінюємося разом з НУШ", в якому взяли участь викладачі ФВ Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сум ДУ.
Організаторами семінар-практикуму є Міністерство освіти і науки України, ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти", Комітет з фізичного виховання та спорту України, КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, ГО "ЮкрейнЕктів".
Спікерами зустрічі стали: Олена Аксьонова, завідувач кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя Комунального закладу "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Запорізької обласної ради, кандидат педагогічних наук, майстер спорту; Андрій Боляк, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, кандидат наук з фізичного виховання та спорту; Ганна Коломієць, начальник відділу ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти", кандидат педагогічних наук; Наталія Сороколіт, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури ім. І.Боберського, Заслужений учитель України.