ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ "ДИТИНА З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ НА УРОЦІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ".

26 травня 2022р. викладачі ФВ Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сум ДУ в онлайн режимі взяли участь у Всеукраїнському семінар-практикумі "Дитина з особливими освітніми потребами на уроці фізичної культури".

Організаторами семінар-практикуму були Міністерство освіти і науки України, ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти", Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО "ЮкрейнЕктів".

Під час зустрічі отримали змістовну навчально-виховну, методико-практичну інформацію стосовно викладання предметів фізична культура та фізичне виховання здобувачам освіти з особливими потребами