ВІЙСЬКОВО- ПАТРІОТИЧНИЙ ВИШКІЛ

12 жовтня 2021 року вже традиційно на базі нашого коледжу відбувся військово-патріотичний вишкіл, організаторами заходу є Відділ міської ради у справах молоді та спорту. Ми щороку охоче надаємо допомогу в організації та проведенні вишколу. Наші студенти 941 групи теж стали учасниками заходу під керівництвом викладача фізичного виховання Володимира Дроніка. Спеціалістами Сумського обласного Центру відпочинку, оздоровлення та військово-патріотичного виховання було проведено навчання з тактичної медицини, екіпіровки сучасного солдата, правильного поводження зі зброєю та навчальну гру «Лазертаг». Проводячи такі заходи, ми сприяємо формуванню у молоді національної свідомості, любові до України, свого народу, шанобливого ставлення до його культури, здатності зберегти свою національну ідентичність, пишатися приналежністю до українського народу, брати участь у розбудові та захисті своєї держави.