ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Традиційно на початку навчального року у коледжі проводиться «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало заходів.
Так, 9 вересня 2021р. відбулася зустріч студентів нового набору з багаторазовим призером і чемпіоном Європи та України зі спортивної радіопеленгації, нашим студентом Михайлом Самойленко, який не тільки презентував себе та свій незвичайний вид спорту, а ще й показав спортивне спорядження та карти зі змагань.
Всі присутні із захопленням слухали історії спортсмена, що пройшов тернистий шлях від змагань на місцевому рівні до чемпіона України та Європи. Михайло продемонстрував свої чисельні нагороди, грамоти та медалі.
Ми дуже вдячні за цікаву зустріч, яка ще раз засвідчила високий потенціал наших спортсменів.
А Михайлу зичимо нових спортивних досягнень! Так тримати!