ФОТОЗВІТ ІЗ АРТ-ФЕСТИВАЛЮ «ЗИМУ ПРОВОДЖАЄМО – ВЕСНУ РАДО ЗУСТРІЧАЄМО» - 2019

10 березня на центральній площі місті відбувся арт-фестиваль «Зиму проводжаємо – весну радо зустрічаємо».Офіційно захід розпочався о 12:00, однак, підготовка до нього тривала задовго до того. Святкування включало в себе насичену концертну програму та широкомасштабну презентацію млинців і різноманітної випічки.
Активну участь у святкуванні взяли і студенти Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу).
Не дивлячись на доволі прохолодну погоду, бажаючих відвідати свято, а особливо – батьків з маленькими дітьми – зібралося дуже багато. Отож, враховуючи кількість гостей, атракціонів і різноманітних атрибутів, на площі було, як-то кажуть, яблуку ніде впасти.
      КІПТяни створили для маленьких мешканців нашого міста ігровий майданчик, де провели багато різноманітних конкурсів із солодкими подарунками. Діти, наше майбутнє, були в захваті!!!
      Від імені адміністрації технікуму висловлюю щиру вдячність студентам які взяли участь у святі, вихователю гуртожитку Нина Назимко та художньому керівнику Сороці Сергію Карповичу за чудово організацію.
КІПТЯНИ НАЙКРАЩІ!!!