СТУДЕНТСЬКІ РОКИ - НАЙКРАЩІ!

Студентські роки - найкращі, особливо, коли ти проживаєш у гуртожитку та береш активну участь у всіх заходах.
У гуртожитку №1 КІПТу пройшла ціла низка заходів, присвячених Всесвітньому дню студентів: огляд-конкурс на кращу кімнату гуртожитку, кращу кухню, кращого старосту секції; спортивні змагання з шашок і шахів та конкурс на кращу газету-привітання.
Під час урочистостей в кімнаті відпочинку вихователь Назимко Н.С. та студенти привітали голову студради гуртожитку №1 Старушика Миколу(331гр.) і членів студради Габрильчука Павла(131гр.), Колотюка Івана(131гр.), Корнелюка Володимира(331гр.), які 14.11.2018р. зайняли І місце у міських змаганнях з туризму, присвячений пам'яті Нечвидюка В.Н.
В конкурсі '' Краща газета-привітання '' переможцями стали студенти 131 групи, ІІ місце зайняли студенти секції другого курсу, ІІІ місце поділили студенти 331 групи, Овсяков Сергій(431гр.) і студенти секції 221,231,703 груп.
В змаганнях з шашок І місце посів Мартиненко Роман (131гр.), ІІ місце - Сніцар Сергій (231гр.), ІІІ місце - Складаний Михайло (221гр.).
В змаганнях з шахів переможцем став Бондар Олександр (131гр.), ІІ місце - Складаний Михайло (221гр.), ІІІ місце - Колотюк Іван (131гр.).
В номінацій '' Краща кімната гуртожитку '' переможцями стали студенти 331 групи (кімната 223), 221 група (кімната 317), 703 група(кімната 321).
В номінації '' Краща кухня гуртожитку '' переможцями стали студенти 131 і 331 груп.
В номінації '' Кращий староста секції '' переміг Дорошенко Андрій (331гр.).
Переможців нагородили грамотами і солодкими призами. Головний приз ( холодильник) дістався студентам 331 групи.
Під час урочистостей звучали гуморески Павла Глазового у виконанні студента 221 групи Складаного Михайла, а після нагородження студенти ще довго спілкувалися за чашкою чаю.
      Студенти гуртожитку № 1 і вихователь Назимко Н.С. висловлюють подяку адміністрації технікуму в особі заступника директора з НВР Косенка Д.С. за допомогу в організації заходу.