ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ КІПТу - 2024

28 червня 2024 року в КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМДУ (КІПТі) відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів фаховим молодшим бакалаврам.
Цього року диплом фахового молодшого бакалавра отримали 233 випускники, з них 16 з відзнакою.
Попри війну, наша дружня КІПТІВСЬКА родина зібралася разом, щоб привітати своїх випускників.
Наші випускники - це покоління, яке змінила війна.
Незважаючи на усі перешкоди, вони продемонстрували, що є справжніми українцями, є прикладом молоді, що може досягти успіху навіть у найскладніші часи.
Нове покоління фахівців прийшли привітати батьки, рідні, а також викладачі, які йшли поруч усі роки професійного зростання.
Відкрив церемонію вручення дипломів директор коледжу Дмитро КОСЕНКО. Він привітав випускників, наголосив на тому, що пишається кожним, адже вони пройшли не простий шлях випробувань, побажав впевнено крокувати до поставленої мети, здобуваючи нові вершини.
Випускники КІПТУ отримали дипломи на адресу молодих фахівців від адміністрації, класних керівників та батьків лунали напутні слова з побажанням ніколи не втрачати терпіння і амбіцій, зберігати енергію і кожен день примножувати її, вірити в себе і свої сили.
Були відзначені іменними грамотами та подяками кращі випускники коледжу
Отець Степан своїм вітальним словом звернувся до випускників, благословив на щасливе доросле життя та окропив святою водою винуватців церемонії.
За доброю традицією адміністрація коледжу розподілили святковий коровай між всіма випускниками.
Наші випускники відмовилися від святкування та зібрали частину коштів (понад 11 000 грн) на антидрони для бійців 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені Івана Виговського.
Чарівними голосами присутніх дивували наші випускниці, Юлія ТЕРТИЧНА та Євгенія ХРОКАЛО.
Дорогі наші випускники! Вітаємо Вас з успішним завершенням ще одного важливого етапу у Вашому житті! Нехай Ваше життя після закінчення навчання в КІПТі буде ще яскравішим!
І нехай доля і Вищі сили допоможуть Вам здійснити найсміливіші мрії під мирним українським небом! Повірте, доля дуже щира до тих, хто наполегливо йде до своєї мети! Саме вашому поколінню доведеться відбудовувати нашу нову, переможну Україну! Пам'ятайте, що можливість навчатися та отримати сьогодні дипломи ви отримали завдяки незламній силі Збройних сил України.
ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ, НАШІ ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЗСУ!