СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ ПЕРЕБУВАННЯ У ЗАКЛАДІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

На виконання постанови КМУ № 1187 від 30.12.2015 р. "Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти" (зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ від 10.05.2018р. №347, від 03.03.2020р. № 180) щодо доступності навчального закладу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення КОНОТОПСЬКИМ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИМ ФАХОВИМ КОЛЕДЖЕМ СумДУ (КІПТ) проведена робота, щодо облаштування санвузла із сертифікованим обладнанням у приміщенні майстерні коледжу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та встановлено кнопку виклику на вході до навчального корпусу.