Кабінет «Іноземної мови»

Знання англійської мови дуже важливе

на сьогоднішній день.

Жодна сфера прогресивної людської діяльності

не може обійтись без якісних професійних знань

та знання англійської мови.

Кабінет «Іноземної мови» знаходиться на третьому поверсі навчального корпусу під номером 323.

Він оснащений відповідно до вимог з точки зору науковості. Проте, не менше уваги приділено і комфорту: поєднання елементів інтер’єру та гами нейтральних кольорів не напружують увагу присутніх, а надихають до глибокого осмислення матеріалу та спонукають до активної праці.

Постійно докладаються зусилля щодо поліпшення умов для навчання, збагачується матеріальна база. Адміністрація коледжу зацікавлена у впровадженні новітніх технологій навчання, оскільки головне завдання коледжу – підготовка висококваліфікованих спеціалістів, котрі прагнуть до творчих пошуків у професійній діяльності та втілення нових ідей. Всі, хто приходить в кабінет «Іноземної мови» можуть підтвердити справедливість нашого кредо «Приємно знати, що про вас піклуються».

Окрім якісного збільшення об’єму друкованих матеріалів зусиллями викладачів іноземної мови проводиться робота над створенням аудіо бібліотеки відповідно до літератури по спеціальності, яка використовується під час занять. Це має суттєво поліпшити процес засвоєння нового матеріалу і розширити можливості для самостійної роботи студентів. Оскільки іноземна мова викладається за спеціальністю, то необхідно зазначити, що напрямки її вивчення є такими:

• Професійна освіта;
  • Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва;
  • Економіка підприємства;
  • Програмна інженерія;
  • Соціальна допомога;
  • Фінанси.

На заняттях іноземної мови студенти отримують знання основного матеріалу, що передбачений програмою; матеріалу з додаткових джерел, запропонованого викладачем; матеріалу, зібраного студентами під час самостійної роботи, який виходить за межі програмного. Велика увага приділяється особистісно орієнтованому підходу під час вивчення іноземної мови, який робить студентів рівноправними учасниками навчального процесу.

Завідувач кабінетом Шокот Л.М.