ПРОФЕСІЙНЕ САМОСТВЕРДЖЕННЯ МАЙБУТНІХ МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАНННЯ

изображение viber 2021 06 07 14 38 53Випускники спеціальності «Професійна освіта» - майбутні майстри виробничого навчання нещодавно захистили звіти з випускної педагогічної практики і розпочали активну підготовку до державних іспитів.

Викладачі циклової комісії психолого – педагогічних дисциплін проводять комплексну систему заходів для професійного самоствердження майбутніх педагогів, підготовки їх до активної професійної діяльності.

Від добре організованого майстром виробничого навчання навчально-виховного процесу залежить успіх підготовки трудового потенціалу країни і добробут кожного із нас.

Високі професійні та особистісні якості випускника майстра виробничого навчання, його педагогічне мистецтво сприяють успіху навчання і виховання конкурентноспроможних кваліфікованих робітників.

Серед проведених заходів особливої уваги заслуговує педагогічна гра-квест «Професійна освіта в різних країнах світу», де студенти в навчально-ігровій формі ознайомилися з  особливостями організації професійної освіти в таких країнах як: Франція, Німеччина, Польща, Нідерланди, США.

изображение viber 2021 06 07 14 38 57

Професійна освіта має важливе значення не лише для розвитку України, а й для інших країн світу.

Адже завжди є гостра потреба у кваліфікованих робітниках. У нашій країні для підвищення рівня престижності професійної (професійно-технічної) освіти запроваджують реформу.

А в деяких закордонних країнах здобуття професійної освіти вже давно вважають престижнішим варіантом, ніж здобуття вищої.

Порівняльний аналіз системи освіти різних країн, завдань різних типів професійних закладів, особливостей організації професійного навчання, кваліфікаційних характеристик робітничих професій розвинених країн дав поштовх до внесення коректив в організацію педагогічної діяльності майбутніх випускників-педагогів нашого коледжу та їх професійного самоствердження.

Отримавши необхідний рівень психолого-педагогічної та методичної підготовки, випускники Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ незабаром поповнять педагогічні колективи професійно-технічних закладів України.

изображение viber 2021 06 07 14 38 54изображение viber 2021 06 07 14 38 59