СТОРІЧЧЮ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

26 версня 2018 року о 19:00 годині в кімнаті відпочинку гуртожитку  №1 ІПТ КІ СумДУ відбулися педагогічні читання за творами всесвітньо відомого педагога Василя Сухомлинського. В педагогічних читаннях взяли активну участь голова циклової комісії  психолого-педагогічних дисциплін, викладач педагогіки Бадьор І.В, вихователь Назимко Н.С., студенти третього курсу відділення "Професійна освіта" Габрильчук Павло(група131), Дорошенко Андрій(група 331), Кириченко Владислав(група 703), Корнелюк Володимир (група 331), Пищик Євгеній(група 431).

Виступаючи познайомили присутніх з життєвим і творчим шляхом В.О.Сухомлинського. Особливу увагу приділили  книгам "Сто порад учителеві" , "Серце віддаю дітям", "Народження громадянина", " Листи до сина" ,"Павлиська  середня школа" та інші.