ПРО МАТЕМАТИКУ ДЛЯ ПРОГРАМІСТІВ

Всім відомо, щоб стати гарним програмістом, треба вчити математику. Звичайно, програмісти різні: є такі, що пишуть код за заданими алгоритмами, працюють над проєктами, в яких математики мало, і ті, чиї проєкти потребують глибоких математичних знань, наприклад, аналіз великих даних. Одним математика знадобиться менше, іншим не обійтись без ґрунтовних математичних знань. Але вчити математику потрібно всім, бо математика розвиває абстрактне, алгоритмічне, аналітичне та критичне мислення, правильно розвиває мозок для кращого написання програмного коду, швидкого аналізу різних ситуацій та правильного прийняття рішень. Сьогодні на дискретній математиці студенти 731 групи Конотопського індустріально-педагогічного коледжу СумДУ вивчали елементи теорії графів, яка має широке практичне застосування у майбутній професійній діяльності. Вчилися задавати графи різними способами, виконувати операції над графами, які дозволяють отримувати інші графи з більшою чи меншою кількістю елементів.
Викладач Лариса Харламова