"ПРИЙМАЄМО УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ".

"Приймаємо участь у науково - практичній інтернет - конференції ".
Війна внесла свої корективи в науково - освітню діяльність та ставить нові задачі перед освітянами.
Дуже важливою складовою освітнього процесу є саморозвиток та самоосвіта студентства, тому не зупиняємося на навчанні в стінах коледжу, а крокуємо в ногу з вимогами часу.
Студентка 821 групи спеціальності Соціальна робота Анна РУБАН під керівництвом соціального педагога коледжу Олени ЛОБУРЦОВОЇ взяла участь у науково - практичній інтернет - конференції "Перший крок у науку: Конотопські наукові студії - 2022" опублікувавши тези "Особливості соціальної роботи з родинами, що виховують дітей із розладами аутистичного спектру " та отримали відповідні сертифікати.
Пишаюся сучасною студентською молоддю та прагненням до розвитку та удосконалення.