УЧАСТЬ У ЦІКАВОМУ ТА ПЕРСПЕКТИВНОМУ ПРОЄКТІ

Студентки ВСП "Конотопський індивідуально-педагогічний фаховий коледж Сум ДУ" спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" Москаленко Анастасія та Харченко Дар'я долучилися до реалізації проєкту "Підвищення позиції ОГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад від ГО "Бюро аналізу політики".

Упродовж двох днів, 17 та 18 лютого, тренінги проходили на базі Класичного фахового коледжу Сум ДУ.

Талановиті та обізнані тренери вчили молодь конотопщини правильно писати проєкти, розглядати проблеми та вивчати цільову аудиторію, хід реалізації та очікуваний результат.

Запровадження в місті таких проектів дає можливість молоді навчатися та рухатись в майбутньому в правильному напрямку.

Дякуємо тренерам за професіоналізм, а відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту за організацію.