ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

У першу неділю листопада в Україні згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 р. № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.
Це офіційне свято всіх працівників соціальної сфери, а також педагогів, що готують висококваліфікованих фахівців для даної галузі.
Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу іншим.
Своїми студентами та випускниками спеціальності "Соціальна робота" пишаються у Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ (КІПТІ).
Коледж єдиний в місті та районі веде підготовку фахівців за спеціальністю «Соціальна робота». Якісною підготовкою майбутніх фахівців займаються викладачі соціальних дисциплін:
Від усього серця вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку та гуманну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку, допомогу та захист всіх, хто найбільше цього потребує. Щиро бажаємо вам, міцного здоров’я, добробуту, щастя, радості, достатку, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається сторицею!