П'ятниця, 30 листопада 2001 00:00

Семеняка Лариса Іванівна

Викладач іноземної мови, української мови. Спеціаліст вищої категорії.

Закінчила Сумський державний інститут ім. А, С. Макаренка.

Стаж роботи – 24 роки. В ІПТ КІ Сум ДУ працює з вересня 1998 року.

У 2018-19 навчальному році працювала  над методичною темою «Хмарні технології та навчання англійської та української мов у закладах І рівня акредитації ».

Методичні розробки:

«Використання хмарних технологій під час вивчення іноземної мови. Програма «Смарт», 2019

«English for Programmers», 201

Виступ на засіданні циклової комісії філологічних дисциплін «Педагогічні конфлікти: шляхи попередження та методика розв’язання » 2019 р.

Публікувалась на методичному порталі «На Урок», де отримала сертифікат за методичну розробку з теми «Наскільки ми готові до створення сім’ї

(за прикладами з художньої літератури та кінематографу)» (2019 р.).

Має сертифікат за публікацію з англійської мови «Неологізми – запозичення в сучасній англійській мові » на методичному он-лайн порталі «Учительський журнал он-лайн» (2015 р.)

Має сертифікат за публікацію матеріалу для класних керівників «До питання психолого-педагогічної компетентності класного керівника» на методичному он-лайн порталі «Учительський журнал он-лайн» (2016 р.)

Має сертифікат за участь у он-лайн  вебінарі  з англійської мови «Talking to Teenagers in the English Language Classroom» (2019 р.)

Брала участь у журі Міжнародного мовно-літературного  конкурсу  учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка (2016, 2018 р.)

Брала участь у конференціях на засіданнях Обласного методоб’єднання викладачів англійської мови та мала виступи на цих засіданнях (2015, 2016, 2017, 2018 р.)

Участь у Обласному методичному об’єднанні  викладачів гуманітарних дисциплін ЗФПО, м. Лебедин, 16.10.2019

Підготовка переможців І етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика

І місце – Хмельницька Юлія

ІІ місце – Левадна Альона