ПРОФЕСІЙНІ ФРАЗЕОЛОГІЗМИ

22 лютого у групі 702 відбувся двомовний захід – бесіда «Професійні фразеологізми», який провела викладач Семеняка Л.І.

Студенти дізнались про те, що таке фразеологізми (ідіоми), які фразеологізми виникли унаслідок вживання у різних видах діяльності людини, як вони формувались та що вони означають.

Відбулась розмова про те, що таке рідна (материнська чи батьківська) і нерідна мова, як важливо вивчати іноземні мови, що означає мовлення вербальне та невербальне.

Студенти поговорили про важливість комунікації онлайн чи офлайн і як це відображається на стосунках між людьми.

Також була розмова про те, із чим пов’язане явище переносу значень слів та як це відображається на значенні слів.

Активність студентів групи була високою, вони упевнено виконували запропоновані інтерактивні завдання та показали свою обізнаність у тематиці заходу.