ВДОСКОНАЛЕННЯ ВОЛОДІННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ АВТОМЕХАНІКІВ (ВИХОВНА ГОДИНА)

25.02.2021. був проведений виховний захід за професійним спрямуванням.

CarMaintenanceandRepair

Мета заходу:

1.      Формування стійкого інтересу до опанування професії «Автомеханік».

2.      Розвиток професійних умінь через призму практичного застосування знань англійською мовою

3.      Виховання спеціалістів, упевнених у своїй професійній обізнаності та конкурентній спроможності на ринку праці.

Захід був проведений в атмосфері взаємного розуміння, підтримки, здорового суперництва та професійного завзяття. Як викладач, щиро вдячна своїм студентам за нескінченне джерело ентузіазму та спонукання до самовдосконалення у своїй професійній педагогічній діяльності!

Всі мої учні – молодці! Вони – покоління, яке не знає перешкод. Вони впевнені у собі. А це – запорука успіху! Я бажаю їм досягати омріяних вершин і не зупинятися! І лише час розсудить справедливість тверджень щодо того, наскільки правильно був обраний шлях до здійснення професійних мрій!

А ми, лише, всі – глядачі, в театрі звершення всіх доленосних митей! Ніхто з нас не вершитель долі, і, більше з тим,  не творець тріумфальних почестей ….

Хоча, ….

THINK ABOUT ...

Виховна година "Опанування професії «Автомеханік»