БЕЗПЕКА ПЕРШ ЗА ВСЕ!

20 грудня, в нашому коледжі відбувся захід серед студентів 731 групи спеціальності" Інженерія програмного забезпечення" за участю представників Державної служби надзвичайних ситуацій в місті Конотоп. У роботі заходу взяв участь інженер з охорони праці коледжу Федько Сергій.

Були обговорені питання важливі для студентів, а саме: безпека життєдіяльності під час зимових канікул.

Інженер з ОП наголосив на важливості дотримання правил безпеки під час зимових канікул та на прикладах розповів, до чого може привести безпечність та необережність, та як цього запобігти.

З свого боку представники ДСНС ще раз підкреслили важливість дотримання правил поведінки на замерзлих водоймищах, правилах пожежної безпеки при використанні феєрверків, петард та інших вогненебезпечних пристроїв.

На завершення вони продемонстрували правильність використання вогнегасників.

Дякуємо представникам ДСНС за проведення заходу.