КІПТЯНИ НАВЧАЮТЬСЯ ПЕРШІЙ ДОМЕДИЧНІЙ ДОПОМОЗІ

Навички першої домедичної допомоги - критична необхідність для кожної свідомої людини, особливо в умовах повномасштабної війни. Сьогодні це без перебільшень може врятувати життя.
3 листопада 2022 року педагогічні працівники Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ брали участь в практичному тренінгу з навчання першій домедичній допомозі, який проводиться в рамках реалізації проєкту "Discimus vitam salvere" на базі КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж" викладачами ініціативної групи "Твори добро".
Під час тренінгу всі присутні прослухали лекцію з курсу домедичної допомоги.
З учасниками практикуму були відпрацьовані такі прийоми невідкладної допомоги, як первинний огляд постраждалого, порушення прохідності дихальних шляхів, непритомність, відсутність дихання, кровотечі та їх зупинки, невідкладні стани, травми та транспортування постраждалого.
Теоретичні та практичні основи й імітація незвичайних ситуацій дали можливість оволодіти базовими принципами надання першої допомоги.
Дякуємо фахівцям КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж" за надану можливість та отримані знання і навички.